kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

друкарські технології

Автор: Super User. Posted in Uncategorised

   У перекладі з англійської слово offset дослівно перекладається «перенесення» або «зсув». У застосуванні до офсетного друку це значить, що з друкарської форми на папір фарба переноситься не безпосередньо, а за допомогою проміжного елемента - друкованої гуми.
   Переваги офсетного листового друку:
    1. Висока якість.
    Листовий офсетний друк, на відміну від цифрового та рольового друку, має незрівняне перевагу за якістю продукції в частині передачі кольору і має найбільший колірний обхват .
    2. Швидкість.
    У своєму сегменті тиражів, від середніх (кілька сотень) до великих (десятки тисяч), офсетний листовий друк - безсумнівний лідер за швидкістю.
    3. Вартість.
    Навіть тираж в кілька сотень примірників вже вигідніший для друку листовим офсетом, а не за допомогою цифрових друкарських машин.
    4. Великий спектр матеріалів для друку.
    Листовий офсетний друк можливий не тільки на папері щільністю від 45 г / м, а й на картоні, різних видах дизайнерських матеріалів.
   Листовий офсетний друк - ідеальний варіант для вирішення Ваших завдань. Якщо ви плануєте друкувати каталоги, листівки, журнали та інші види продукції тиражем від декількох сотень до десятків тисяч і більше, вибравши листовий офсет, ви виграєте в усьому: в якості, в ціні і в термінах. Звертайтеся в «Артсервіс» - друкарню з найсучаснішим обладнанням.